Na powyższym zdjęciu widać "czynnik pędny" ars oculorum:

  • Artura Rychlickiego (po lewej, no i ciut niżej)
  • Adama Mikosza (po prawej, no i ciut wyżej). 

Musisz wiedzieć, że fotografia ta wykonana została tuż przed rozpoczęciem wernisażu jednej z wystaw przygotowanych w ramach warsztatów-fotograficznych.org,  Fot. Magdalena Kurylak

Prowadzący zajęcia:

Artur Rychlicki

urodzony i mieszkający w Krakowie artysta fotograf, wystawiał swoje prace na indywidualnych wystawach we Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Danii oraz Polsce. Współpracował w projektach artystycznych m.in. z Richardem Demarco oraz Andrea Cusumano. Specjalizuje się w fotografii analogowej (techniki srebrowe) oraz technikach szlachetnych (m.in. guma chromianowa). Na zajęciach warsztatowych prowadzi również wykłady z historii fotografii, sztuki oraz z zagadnień związanych z estetyką.

Adam Mikosz

wykształcony informatyk i fotograf, kładący od dłuższego czasu nacisk na to drugie zajęcie. Ukończył studia podyplomowe związane z grafiką 2D i kreacją artystyczną. Jako osoba chronicznie nieśmiała uwielbia pracować z ludźmi, którym może przekazać swoją wiedzę dotyczącą pracy z aparatem fotograficznym, cyfrową edycją fotografii, a także pracy w ciemni analogowej. Od kilku lat współpracuje w kontekście fotograficznym z piekarskim Urzędem Miejskim, tworzy reportaże ślubne oraz plenerowe i sesje rodzinne.